DZIEŃ SŁUŻBY ZDROWIA

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2016-2017 > KWIECIEŃ'17

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SŁUŻBY ZDROWIA

7 kwietnia w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia obchodzone są dwa święta: Dzień Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowy Dzień Zdrowia. W tym dniu wolontariusze z Zespołu Szkół w Popowie Głowieńskim postanowili odwiedzić pracowników Przychodni Lekarskiej w Popowie, złożyć im życzenia oraz wręczyć symbolicznego kwiatka. Wiemy, jak ważna jest praca lekarzy i pielęgniarek na rzecz ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Praca, która zasługuje na podziw i podziękowanie, zwłaszcza, że ratowanie zdrowia i życia drugiemu człowiekowi to honor i zobowiązanie. Uczniowie klasy V i klasy II szkoły podstawowej, jako przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu, wraz z nauczycielkami p. Anną Romańczuk i p. Joanną Gorzkiewicz odwiedzili z życzeniami panią magister w APTECE ZDRÓWKO oraz panią doktor i pana stomatologa przyjmujących pacjentów w swoich gabinetach. W zamian za miłe słowa uczniowie otrzymali drobne upominki w postaci notesów i słodkich lizaków.

Dziękujemy Pracownikom Służby Zdrowia za codzienny trud i poświęcenie!

Zanotowała: Joanna Gorzkiewicz