FINAŁ ANIOŁKOWEGO GRANIA - 2020 r.

AKTUALNOŚCI > LUTY'20

FINAŁ ANIOŁKOWEGO GRANIA

12 lutego 2020 roku przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu z naszej szkoły, pod opieką pań Anny Romańczuk i Joanny Gorzkiewicz, pojechali na finał akcji "Aniołkowe granie" do Miejskiego Ośrodka Kultury w Głownie. W spotkaniu wzięła również udział pani Dyrektor naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Małgorzata Skomiał. Na początku uroczystości prowadząca spotkanie pani Izabella Kotecka bardzo gorąco przywitała wszystkich zebranych gości. Specjalnie na finał przybyli też z Wrocławia inicjatorzy akcji "Aniołkowe granie", czyli pani Katarzyna Głowik-Jamróz oraz pan Sylwester Pajęcki. Burmistrz miasta Głowna pan Grzegorz Janeczek wręczył certyfikaty dyrektorom szkół oraz szkolnym koordynatorom akcji. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w którą zaangażowali się uczniowie z placówek oświatowych biorących udział w akcji. Naszą szkołę godnie reprezentowała Patrycja Krzeszewska z piosenką "Co się śni niewidomym" oraz Oskar Krzeszewski, który zaśpiewał "Ty druha we mnie masz". W międzyczasie wszystkie zebrane prezenty (zabawki, środki czystości, ubrania, przybory szkolne, słodycze itp.) zostały przekazane m.in. do Domu Dziecka w Dąbrówce Wielkiej, Łodzi i Grotnikach. Na zakończenie wszyscy uczestnicy finałowego spotkania zaśpiewali hymn "Aniołkowego grania" z pożegnaniem, że spotykamy się za rok w IV edycji tej wyjątkowej akcji.

Zanotowała: Joanna Gorzkiewicz i Anna Romańczuk