WIOSENNE WARSZTATY WIELKANOCNE

AKTUALNOŚCI > KWIECIEŃ'19

WIOSENNE WARSZTATY WIELKANOCNE

1 kwietnia Koło Wolontariatu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Popowie Głowieńskim zorganizowało warsztaty plastyczne. Już po raz kolejny zaproszenie do poprowadzenia takiego spotkania przyjęła pani Jolanta Kołodziejska, która na co dzień wykonuje ludowe przedmioty i ozdoby. Uczniowie klasy III gimnazjum i uczennice klasy V uczestniczyli w warsztatach i mogli nauczyć się, jak zrobić wielkanocną palmę. Pani Kołodziejska tłumaczyła i pokazywała kolejne czynności wykonania kolorowych kwiatków i pozostałych elementów, z których składa się palma. Uczniowie wraz z opiekunkami Wolontariatu p. Anną Romańczuk i p. Joanną Gorzkiewicz dziękują pani Joli za poświęcony czas i pomoc w wykonaniu wielkanocnych palm. Niektóre palmy będzie można nabyć, a pieniądze wrzucić do puszki wspomagającej Schronisko dla Zwierząt Arkadia w Głownie.

Joanna Gorzkiewicz