CHOINKA - 2020 r.

AKTUALNOŚCI > STYCZEŃ'20

CHOINKA SZKOLNA

Nowy Rok 2020 rozpoczął się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym świetną zabawą choinkową. 9 stycznia 2020 roku klasy I-III oraz grupa przedszkolna starsza i młodsza uczestniczyli w przygotowanej przez Radę Rodziców zabawie, na której nie zabrakło niczego. Wszystko działo się na sali gimnastycznej udekorowanej przez rodziców z pomocą uczniów i nauczycieli. Oprawą muzyczną zajął się DJ Wiktor Pluciński, który nie musiał nawet namawiać do wyjścia na parkiet. W przerwach uczniowie mogli posilić się przygotowanym poczęstunkiem. Świetnym pomysłem okazała się być PstrykFoteczka - Fotobudka prowadzona przez rodziców uczennic z naszej szkoły. Przy pomocy dostępnych śmiesznych rekwizytów oraz uśmiechu na twarzy, dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z tej wspaniałej imprezy. Druga część karnawałowej zabawy prowadzona była przez Wodzireja Arka, który zaraził wszystkich pozytywną energią i zachęcił do szalonej zabawy. Przywiózł ze sobą nawet śnieg, którego nie było za oknem i ogromnego niedźwiedzia z bajki "Masza i niedźwiedź", który był chętny do robienia sobie z dziećmi zdjęć. O godzinie 16.00. młodsze dzieci pojechały do domów, a zabawę rozpoczęli uczniowie klas IV-VIII, którzy również mieli podobne atrakcje, a na koniec dyskotekę.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie i przygotowanie całej imprezy oraz wszystkim nauczycielom i wychowawcom za opiekę nad dziećmi.

Redagowała Anna Jabłońska