WALENTYNKI

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2016-2017 > LUTY'17

WALENTYNKI

Kilka dni przed 14 lutego w Zespole Szkół w Popowie Głowieńskim została przygotowana Poczta Walentynkowa. To był dla wszystkich znak, że zbliżają się walentynki. Uczniowie mogli wrzucić do walentynkowej skrzynki przygotowane przez siebie kartki. W dniu Św. Walentego cała społeczność szkolna zebrała się na dolnym korytarzu, by wspólnie świętować Dzień Zakochanych. W role posłańców poczty wcielili się przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy rozdawali walentynki poszczególnym uczniom. Wszyscy zebrani z drżeniem serca czekali na swoje kartki. Pan dyrektor i nauczyciele otrzymali słodkie walentynki, czyli pyszne ciasteczka w kształcie serc, a do nich dołączony bilecik z życzeniami - była to niespodzianka od Samorządu Uczniowskiego. Chyba uczniowie troszeczkę lubią swoich nauczycieli, bo dostawali oni również indywidualne walentynki od swoich wychowanków. Dzień Św. Walentego na stałe wpisuje się w tradycję naszej szkoły i obchodzony jest corocznie. Dziękujemy opiekunce Samorządu Szkolnego pani Beacie Florczyńskiej za organizację tak przyjemnego dnia.

Kacper Lenart, kl. IV

WALENTYNKI DLA PSINKI

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego z Zespołu Szkół w Popowie Głowieńskim Natalia Miśkiewicz oraz opiekunka wspomnianej wcześniej organizacji pani Beata Florczyńska 14 lutego wybrały się do Przytuliska dla psów w Głownie, by przekazać suchą karmę. Środki pieniężne na jedzenie zostały pozyskane podczas zorganizowanej przez SU "Dyskoteki dla Burka". Karmę zakupiła i zawiozła wspólnie z nimi mama przewodniczącej Samorządu pani Beata Miśkiewicz. Bardzo kochamy psiaki, dlatego w miarę naszych możliwości będziemy im pomagać.

Beata Florczyńska